چهارشنبه, 28 شهريور 1397
    /  4
رو عنوان : مدیرعامل جدید منطقه آزاد ماکو در دیدار با مدیرکل استان مطرح کرد :
عنوان : باید به فكر رشد اقتصاد فرهنگی و صنایع خلاق بود
کد خبر : ۳۵۴۳
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ 
ساعت : ۱۰:۳۰:۱۴
عنوان گروه خبري : اخبار سازمان . میراث فرهنگی .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیرعامل جدید منطقه آزاد ماکو در دیدار با مدیرکل میراث فرهنگی ،‌صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی رشد اقتصاد فرهنگی و صنایع خلاق را مهم ترین و بهترین رویکرد مشترک عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی، عصر دیروز سه شنبه مورخ 25/ 02/ 97 غلامرضا سلیمانی در دیدار مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی ضمن قدردانی از او پرداختن به اقتصاد فرهنگی و رشد صنایع خلاق را مهم ترین و بهترین رویکرد مشترک عنوان کرد .

او تصریح کرد : اگر قرار بر حفظ آثار تاریخی داریم بایستی نگاهمان اقتصادی بوده و بایستی بتوانیم شرایطی را بوجود آوریم تا این آثار در اقتصادمنطقه تاثیر گذار باشند .

سلیمانی توجه به سرمایه گذاران بخش گردشگری را مهم دانسته و افزود : منطقه مستعد سرمایه گذاری است و باید سعی کنیم علاوه برجذب سرمایه گذاران شرایط را برای ایشان تسهیل نمائیم تا بمنظور رفع بیکاری و رونق اقتصادی سرمیاه های خود را در این منطقه سرمایه گذاری کنند .

در این دیدار که فرمانداران شهرستانهای ماکو ،‌ پلدشت و شوط نیز حضور داشتند مدیرعامل جدید منطقه آزاد ماکو خطاب به ایشان گفت : فرمانداران بایستی بخش عمده ای از بودجه خود را به امر تبلیغات و معرفی جاذبه های گردشگری شهرهای خود از طریق تهیه فیلم و انیمیشن و کتاب اختصاص دهند تا از این طریق بتوانیم گردشگران داخلی و خارجی را جذب کنیم .

سلیمانی در انتها پیشنهاد داد : بمنظور توسعه اقتصاد فرهنگی و رشد صنایع خلاق بایستی ابتدا در سطح کارشناسی موضوعات مشترک مطرح شده و سپس مدیران اقدام به تصمیم گیری و تصمیم سازی در حوزه های گردشگری ، صنایع دستی و میراث فرهنگی نموده و ماهانه جلسات مشترکی برگزار نمائیم .بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0