چهارشنبه, 28 شهريور 1397
    /  5
عنوان : مسیر دسترسی به آبشار شورشور چالدران هموار می شود
کد خبر : ۳۵۸۲
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ 
ساعت : ۱۰:۳۳:۳۲
عنوان گروه خبري : اخبار سازمان . سرمایه گذاری .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

با تامین اعتباری حدود سیصد میلیون تومان ، طرح بهسازی راه دسترسی به آبشار شور شور چالدران شروع شد .

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی ؛ آبشار شور شور شهرستان چالدران استان آذربایجان غربی ، یکی از جاذبه های طبیعی گردشگری این شهرستان بشمار می آید که تا کنون مسیر دسترسی گردشگران بدلیل نبود راه مناسب ، با دشواریهائی همراه بود ولی با تلاش این اداره کل در راستای ایجاد و توسعه زیرساختها در مناطق گردشگری ، بزودی با اتمام طرح ایجاد و بهسازی راه دسترسی به این آبشار ، گردشگران با سهولت می توانند از آن بازدید نمایند .

جلیل رستم پور سرپرست معاونت برنامه ریزی و سرمایه گذاری این اداره کل در خصوص جزئیات طرح فوق ابراز داشت : با توجه به بازدیدی که سال گذشته از این آبشار بعمل آمد ، ایجاد راه مناسب برای دسترسی سهل و راحت گردشگران به آبشار ، ضرورت می نمود این پروژه در فهرست طرحهای توسعه زیرساختهای گردشگری اداره کل برای سال جاری ، قرار گرفته و نهایتاً در پروژه های زیرساختی سال 96 مصوب و تخصیص اعتبار صورت پذیرفت .

رستم پورادامه داد : این پروژه از حدود دو ماه پیش با مدیریت و نظارت این اداره کل و با تامین اعتباری حدود سه هزار میلیون ریال شروع شده و کمتر از یک ماه دیگر به اتمام می رسد .

او افزود : در این پروژه حدود 2 کیلومتر مسیر دسترسی به آبشار ، زیرسازی و بهسازی و آسفالت ریزی می شود .بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0