دوشنبه, 3 تير 1398
رو عنوان : مسئول روابط عمومی استان خبر داد :
عنوان : كسب رتبه عالی استان در بین ادارات كل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری كشور
کد خبر : ۳۸۵۶
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ 
عنوان گروه خبري : اخبار سازمان .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی دربین ادارات کل استانهای سراسر کشور رتبه عالی را کسب کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی ؛ کیوان نوروزی با اعلام این خبر گفت : فرآیند ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی در سال 1396 و بارگذاری امتیازات نهایی توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در سامانه مدیریت عملکرد سازمان متبوع به اتمام رسیده است.

او توضیح داد: با هدف ارج نهادن به زحمات تلاشگران عرصه خدمت و بهبود عملکرد استانها این ارزیابی انجام یافته و در مقایسه خلاصه وضعیت ادارات میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استانهای سراسر کشور طی سالهای 1396- 1393 برمبنای رتبه بندی امتیازات نهایی در شاخصهای عمومی ، اختصاصی و مجموع آنها ؛ استان آذربایجان غربی با دامنه بالاتر از 1800 امتیاز حائز رتبه عالی در کشور شده است .

مسئول روابط عمومی استان آذربایجان غربی با اشاره به جدول مقایسه ای استانها افزود : در ارزیابی سال 1396 ادارات میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شش استان گلستان ،  فارس ، البرز ، آذربایجان غربی ، آذربایجان شرقی و خراسان جنوبی در ردیف اول این جدول قرار گرفته و با کسب1800 امتیاز و بالاتر حائز رتبه عالی شده اند بطوریکه کسب رتبه عالی برای استان آذربایجان غربی در سالهای اخیر برای نخستین بار بوده و نشانگر پویایی استان در رسیدن به اهداف سازمانی است .

نوروزی یادآور شد : کسب رتبه عالی برای استان آذربایجان غربی بر اساس اعلام دفتر مدیریت عملکرد ، بازرسی و پاسخگویی به شکایات سازمان متبوع و بر اساس رتبه بندی سازمان اداری استخدامی بوده و در ارتقاء جایگاه استان در بین دیگر استانها به لحاظ شاخصهای عملکردی بسیار موثر می باشد. 


تعداد بازدید : 146

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0