پنج‌شنبه, 1 فروردين 1398
    /  2
عنوان : بررسی طرحهای سرمایه گذاری شهرستان نقده با حضور نمایندگان ادارات ذی ربط
کد خبر : ۳۸۵۹
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ 
ساعت : ۱۴:۱۸:۴۰
عنوان گروه خبري : اخبار سازمان .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

بررسی طرحهای سرمایه گذاری شهرستان نقده با حضور نمایندگان ادارات ذی ربط

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی ؛ درجلسه ای که با حضور معاون سرمایه گذاری این اداره کل و تعدادی از نمایندگان ادارات ذی ربط برگزار شد ، آخرین وضعیت طرحهای سرمایه گذاری وگردشگری شهرستان مورد بررسی و پی گیری قرار گرفت .

براساس این گزارش در این جلسه آخرین وضعیت سرمایه گذاری در مناطق نمونه گردشگری دریاچه سد حسنلو ، تالاب سلدوز و آب معدنی شیخ معروف ارائه شد و در خصوص کمپینگ گردشگری حسنلو تاکید شد که تمهیدات شهرداری اجرا شود .


موضوع دیگر که در این جلسه به بحث گذاشته شد مربوط به احداث دو باب مجتمع خدماتی که شرایط واگذاری آنها به شکل اجاره بمنظور بهره برداری با نازلترین انتفاع اعلام شده است و مقرر شد که پیگیری های لازم صورت گیرد .

همچنین مقرر شد در اولین جلسه شورای برنامه ریزی شهرستان نسبت به تصویب 700 میلیون ریال اعتبار برای پروژه راه دسترسی و گردشگری سد حسنلو اقدام شود .

در پایان ، این اداره کل آمادگی خود را برای تعریف و اجرای مشترک پروژه های زیرساختی با سایر ارگانها اعم از ساماندهی و ایجاد زیرساختهای رودخانه گدار چای با همکاری شهرداری و ایجاد زیرساختهای گردشگری در اطراف تپه حسنلو با همکاری فرمانداری و بخشداری اعلام نمود.

 


تعداد بازدید : 80

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0