دوشنبه, 30 ارديبهشت 1398
رو عنوان : سرپرست معاونت گردشگری خبر داد:
عنوان : چند عنوان دوره آموزشی مرتبط با صنعت گردشگری به زودی برگزار می شود
کد خبر : ۳۹۷۱
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ 
عنوان گروه خبري : اخبار سازمان .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی ، بمنظور ارتقاء و توانمندسازی سطح مهارت فعالین و علاقمندان حوزه های مختلف صنعت گردشگری استان، به زودی هشت عنوان دوره آموزشی توسط این اداره کل برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش ریتا خضر زاده سرپرست معاونت گردشگری این اداره کل ضمن اعلام خبر فوق گفت: بر اساس تصمیم کمیته آموزش گردشگری سازمان مرکزی، پنج عنوان دوره آموزشی شامل: آداب و رفتار حرفه ای در صنعت مهمان نوازی و گردشگری، نوآوری و فناوریهای جدید در گردشگری، آشنائی با صنعت گردشگری، مبانی مدیریت کیفیت در صنعت گردشگری و گردشگری پایدار ابلاغ شده است تا برای فعالین این حوزه برگزار شود.

وی افزود: بر همین اساس این معاونت در حال رایزنی با موسسات آموزشی استان برای اجرای این دوره ها می باشد که به زودی این اتفاق خواهد افتاد و زمان و مکان برگزاری دوره ها متعاقبا اعلام می شود.

خضرزاده ادامه داد: علاوه بر دوره های ابلاغی فوق، سه عنوان دیگر شامل: آموزش مدیریت تشریفات، آموزش همیاران گردشگری و آشنائی با سازوکار راه اندازی اقامتگاههای بوم گردی نیز از سوی این اداره کل برنامه ریزی شده است تا به همراه دوره های فوق الاشاره بر گزار شود.

وی افزود: جامه هدف و مخاطب این دوره ها می توانند همه شاغلین و فعالین گردشگری اعم از : پرسنل غذاخوری ها و مجتمع های خدماتی- رفاهی، نیروی انسانی شاغل در هتل ها و مراکز اقامتی و مهمانپذیرها، مدیران و مسئولان دفاتر خدمات مسافرتی، سازمانهای مردم نهاد گردشگری، راهنمایان گردشگری و تورگردانان و سایر فعالین و علاقمندان به راه اندازی کسب و کار در حوزه گردشگری باشند.

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل در پایان گفت: مدت زمان برگزاری هر دوره، هشت ساعت است و هزینه ای برای ثبت نام و مشارکت در آن دریافت نخواهد شد و در خاتمه، گواهی نامه پایان دوره برای شرکت کنندگان صادر می شود.


تعداد بازدید : 93

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0