دوشنبه, 1 مهر 1398
    /  5
عنوان : فرماندار تكاب مجموعه آب گرم احمد آباد این شهرستان را افتتاح كرد
کد خبر : ۵۰۴۰
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ 
عنوان گروه خبري : اخبار سازمان .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

درششمین روز از ایام الله دهه فجر با حضور فرماندار تکاب مجموعه آب گرم احمد آباد این شهرستان افتتاح شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی ؛ ظهر امروز چهارشنبه همزمان با ششمین روز از چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مجموعه آب گرم احمد آباد شهرستان تکاب با حضور مدیرکل استان و فرماندار تکاب افتتاح شد .

براساس این گزارش مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی با اشاره به اقدامات اداره کل در ایجاد زیرساختهای گردشگری گفت : این مجموعه یکی از زیرساختهای گردشگری شهرستان تکاب می باشد که با اعتبارات هزینه شده شاهد حضور بیش از پیش گردشگران در این شهرستان باشیم.

جلیل جباری تصریح کرد : اجرای برنامه های فرهنگی راه گشای توسعه تکاب است تا از این طریق تکاب و ظرفیتهای طبیعی و تاریخی آن را به هموطنان معرفی نمائیم.

او افزود : راه های مواصلاتی به تکاب و مجموعه جهانی تخت سلیمان در وضعیت مطلوبی قرار ندارد و بایستی همه دستگاه ها در این خصوص اقدامات اساسی انجام دهند .

جباری اضافه کرد : با تلفیق اعتبارات ملی و استانی می توان کارهای بزرگی را برای شناساندن پتانسیل های گردشگری شهرستان تکاب انجام داد و برای این امر باید همه با ما همکاری کنند برهمین اساس فرماندار تکاب نیز با اشاره به مردم تکاب بهترین گفت : مردم تکاب بهترین مردم برای مهمان نوازی هستند .

علی مکرمی با بازدید از مجموعه آب گرم احمد آباد اظهار داشت : ما آماده ایم برای رونق و توسعه گردشگری شهرستان تکاب همکاری های خود را با اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی ادامه داده و افزایش دهیم.

گفتنی است مدعوین از بخشها ی مختلف آب گرم و سوئیت های آماده شده در این مجموعه بازدید کردند.


تعداد بازدید : 128

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0