دوشنبه, 1 مهر 1398
    /  4
عنوان : آماده سازی غرفه های استان آذربایجان غربی برای حضور فعال در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران
کد خبر : ۵۰۴۲
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ 
عنوان گروه خبري : اخبار سازمان .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

غرفه های استان آذربایجان غربی در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران آماده می شوند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی ؛ ریتا خضر زاده سرپرست معاونت گردشگری استان آذربایجان غربی با اعلام این خبر گفت : طراحی و ساخت غرفه های دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تهران آغاز شده است و این استان نیز با در اختیار داشتن 300 مترمربع فضای نمایشگاهی، غرفه های خود را آماده می نماید.

او افزود: در این نمایشگاه علاوه بر اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان، فعالین خصوصی بخش گردشگری شامل تعدادی از بهره برداران هتل ها و اقامتگاههای بوم گردی، غذاخوری های بین راهی، دفاتر خدمات مسافرتی مرتبط با گردشگری سلامت حضور دارند.

خضرزاده ادامه داد: همچنین عرضه تولیدات صنایع دستی استان، سوغات و هدایای بومی استان و اجرای برنامه های فرهنگی از سوی گروههای هنری بخشی دیگر از چیدمان و محتوای برنامه های استان برای این نمایشگاه خواهد بود.

سرپرست معاونت گردشگری استان همچنین اظهار داشت : در این نمایشگاه علاوه بر این اداره کل، تعدادی دیگر از دستگاههای اجرائی استان شامل: هلال احمر استان، محیط زیست، هواشناسی ، شهرداری های سردشت ، پیرانشهر و خوی حضور دارند.

او تصریح کرد : همزمان با این نمایشگاه از سایت گردشگری و کتاب راهنمای گردشگری سلامت استان آذربایجان غربی نیز رونمایی خواهد.

گفتنی است این اداره کل در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران از روز 23 الی 26 بهمن ماه سال 97 در دو نوبت صبح و بعدازظهر درسالن 41 (ب) غرفه استان آذربایجان غربی آماده حضور پر شور علاقه مندان در محل دائمی نمایشگاههای تهران می باشد.


تعداد بازدید : 113

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0