دوشنبه, 1 مهر 1398
رو عنوان : استاندار آذربایجان غربی در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران :
عنوان : دومین نمایشگاه و جشنواره بین المللی گردشگری آذربایجان غربی را در نیمه اول سال 98 برگزار خواهیم كرد .
کد خبر : ۵۰۴۶
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی صبح امروز سه شنبه مورخ 97/11/23 استاندار آذربایجان غربی با حضور در مراسم افتتاح دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران از غرفه های مختلف این نمایشگاه بویژه غرفه اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی بازدید کرد .

براساس این گزارش محمد مهدی شهریاری بهمراه معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع خود از بخش های مختلف غرفه این اداره کل بازدید کرده و اقدامات انجام یافته برای معرفی استان را خوب ارزیابی کرد .

او در گفتگو با روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی گفت : ظرفیت گردشگری استان بسیار بالاست و کارهای خوبی در این زمینه صورت میگیرد اما با نقطه مطلوب فاصله داریم .

شهریاری اظهار داشت  : حضور در چنین نمایشگاههایی در سطح ملی و بین المللی قطعا" برای رشد گردشگری استان تاثیر خواهد داشت چرا که غرفه استان نسبت به سال گذشته بهتر شده و از تجارب پارسال برای معرفی هرچه بیشتر استان استفاده می شود .

استاندار آذربایجان غربی افزود : دولت تلاش دارد تا از سرمایه گذاران محترم برای ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی حمایت کند ما نیز بجهت ظرفیتهای فراوان آذربایجان غربی در گردشگری از سرمایه گذاران این حوزه حمایت میکنیم .   

او اضافه کرد : خواسته ها و سیاستهای دولت با منابع آن همسان نبوده و بایستی از توان بخش خصوصی برای پیشبرد اهداف اصلی دولت استفاده نمائیم .

استاندار آذربایجان غربی در محل غرفه استان  با تعدادی از مدیران کل ادارات میراث فرهنگی دیگر استان ها و هم چنین سرمایه گذاران خوزه گردشگری دیدار و گفتگو کرده و با انجام مصاحبه با شبکه بین المللی سحر نسبت به معرفی جاذبه های گردشگری استان اقدام نمود .  

شهریاری هم چنین  از تلاشهای اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی بدلیل حضور پررنگ و ایجاد فضایی تعاملی بین دستگاههای اجرایی استان در این نمایشگاه قدردانی کرده و بر اجرای دومین نمایشگاه و جشنواره گردشگری در نیم سال اول سال آتی تاکید کرد .  

گفتنی است در غرفه آذربایجان غربی بخشهای دولتی مانند اداره کل هواشناسی ، اداره کل محیط زیست ، جمعیت هلال احمر استان  و شهرداریهای خوی ، پیرانشهر و سردشت و بخش های خصوصی مانند جامعه هتلداران و مهمانپذیر داران ، انجمن دفاتر خدماتی و مسافرتی ، چند واحد اقامتگاه بوم گردی به ارائه خدمات خود پرداخته و بخش های صنایع دستی ، آتلیه عکس های تاریخی و سوغات بهمراه اجرای موسیقی فورکلور از بازدیدکنندگان از غرفه استان پذیرایی میکنند .  

 


تعداد بازدید : 96

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0