پنج‌شنبه, 2 آبان 1398
رو عنوان : فرماندار شهرستان خوی:
عنوان : شهرستان خوی با ۱۴ هتل و مهمانسرا آماده استقبال از مسافران نوروزی است
کد خبر : ۵۲۵۹
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

فرماندار شهرستان خوی گفت: شهرستان خوی با برخورداری از ۱۱ مهمانسرا و سه هتل به ظرفیت ۵۷۰ تخت آماده استقبال از مسافران نوروزی است.

به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی، سیدمحمد عابدی‌، فرمانده شهرستان خوی در ارتباط با جاذبه های گردشگری شهرستان اظهار کرد: این شهرستان پنج مکان دیدنی و گردشگری مهم از جمله مقبره شمس تبریزی دارد و امسال شهرستان خوی با برخورداری از ۱۱ مهمانسرا و سه هتل به ظرفیت ۵۷۰ تخت آماده استقبال از مسافران نوروزی است.

او افزود: همچنین تمهیدات لازم برای اسکان ضروری مسافران در مواقع بارندگی در مدارس و مناطق قابل اسکان در جاده‌ها و داخل شهرستان صورت گرفته است.

فرماندار شهرستان خوی ادامه داد: شهرداری شهرستان خوی نیز برای پاکسازی خیابان‌ها و کوچه‌های شهر به مناسبت فرا رسیدن نوروز اقدامات خوب و قابل توجهی را انجام داده و همچنین با نصب المان های نوروزی حال و هوای نورزی به شهر داده است.

او عنوان کرد: در راستای تأمین امنیت و روان سازی ترافیک در داخل شهر و جادها، نیروهای نظامی و پلیس راه  به صورت کامل آماده ارائه خدمات به مردم هستند تا مسافران نوروزی بدون تصادف و مشکل را داشته باشند.

عابدی تصریح کرد: برای کاهش تصادفات در شهرستان خوی در طول یک سال گذشته با تلاش های صورت گرفته، بزرگراه خوی به طول ۲۳ کیلومتر ساماندهی شده که این امر باعث کاهش ۵۰ درصدی تصادفات و مرگ و میر جاده‌ای شده است.

او خاطرنشان کرد: با توجه به قرار گرفتن در آستانه سال جدید آیین‌های سنتی نیز در شهرستان خوی اجرا می‌شود و مقرر شده است که نمایشگاهی نیز در ایام نوروز با عنوان آیین ‌های سنتی شهرستان خوی در مقبره شمس تبریزی برگزار شود.

 


تعداد بازدید : 95

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0