جمعه, 30 فروردين 1398
    /  4
عنوان : برگزاری اولین جلسه هماهنگی دومین نمایشگاه و جشنواره ملی گردشگری
کد خبر : ۵۶۷۴
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ 
ساعت : ۸:۲۸:۵۹
عنوان گروه خبري : اخبار سازمان . گردشگری .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

اولین جلسه هماهنگی دومین نمایشگاه و جشنواره ملی گردشگری استان آذربایجان غربی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی؛ صبح امروز یکشنبه مورخ 25/ 1/ 98 اولین جلسه هماهنگی دومین نمایشگاه و جشنواره ملی گردشگری استان آذربایجان غربی در محل دفتر مدیر عامل نمایشگاه های بین المللی ارومیه برگزار شد .

براساس این گزارش در این جلسه مدیرکل استان که بهمراه معاونین توسعه مدیریت و گردشگری حضور یافته بود با قدردانی از تعاملات انجام یافته در برگزاری اولین جشنواره ملی گردشگری گفت : تجربه موفق سال گذشته و تاکیدات استاندار و حمایتهای رئیس سازمان ، ما را در اجرای دومین مرحله از این جشنواره مصمم تر نموده است .

جلیل جباری اظهار داشت : ما برای اجرای این جشنواره از حمایتهای سازمان مرکزی و استاندار  برخوردار بوده و پیش بینی می کنیم نسبت به سال گذشته استقبال بیشتری از برنامه های این جشنواره گردد.

او با اشاره به شرکت کنندگان و مدعوین جشنواره افزود : باید بتوانیم تمامی سرمایه گذاران ،فعالان ، متخصصین و علاقه مندان به مباحث گردشگری را به این جشنواره دعوت کنیم .

جباری اضافه کرد : مطمئناً با شرایط اکنونی ارز و افزایش علاقه مندی هموطنان به سفرهای داخلی شاهد استقبال خوب گردشگران و مسافران تابستانی از برنامه های این جشنواره خواهیم بود .

در این جلسه مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی ارومیه نیز با قدردانی از همکاری های انجام شده در سال گذشته گفت : سال گذشته مردم ارومیه و بویژه مسارفان تابستانی استقبال خوبی از برنامه های جشنواره داشتند و اگر بتوانیم برگزاری جشنواره را تبدیل به یک برند ثابت نمائیم موفق خواهیم بود.

امیر مسعود فاتحی افزود : ما آماده هرگونه همکاری هستیم اما بایستی نمایندگان دو طرف با برگزاری حداقل هفته ای دو جلسه بر روند اجرایی این جشنواره سرعت ببخشند .

تنظیم زمان برگزاری ، طراحی پوستر جشنواره ، برگزاری فراخوان برای حضور علاقه مندان ، هماهنگی با صدا و سیما ، بازاریابی و انجام تبلیغات محیطی از مصوبات این جلسه بود .

گفتنی است دومین نمایشگاه و جشنواره ملی گردشگری استان آذربایجان غربی با اجرای برنامه های متنوع و برپایی غرفه های متعدد از تاریخ بیست و ششم لغایت بیست و نهم مرداد ماه سال جاری در محل نمایشگاه های بین المللی ارومیه برگزار خواهد شد .

 


تعداد بازدید : 38

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0