عنوان : تجلیل از دست اندركاران برنامه های رادیو و تلویزیونی استان آذربایجان غربی
کد خبر : ۲۸۹۰
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ 
ساعت : ۲۱:۲:۲۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مراسم تجلیل از دست اندرکاران برنامه های رادیو تلویزیونی استان آذربایجان غربی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی باحضور مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان و مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی مراسم تجلیل از دست اندرکاران برنامه های رادیو و تلویزیونی در ایام نوروز 96 برگزار شد.

بر اساس این گزارش در این مراسم که در محل سالن جلسات صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی برگزار شد مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی با تبریک سال جدید و قدردانی از زحمات دست اندرکاران برنامه های صدا و سیمای استان گفت: یکی از دغدغه های مهم ما معرفی جاذبه های گردشگری استان است که متاسفانه تا کنون مغفول مانده  و سعی داریم تا با همکاری صدا و سیما اقدامات اساسی در این زمینه انجام دهیم.

جلیل جباری با اشاره به همکاری دستگاه های مختلف در ایام نوروز تصریح کرد:حوزه سفر یکی از حوزه هایی است که نیازمند همکاری و تعامل همه بخشهاست و در طول سه سال اخیر تعاملات خوبی بین دستگاه های متولی سفر و حتی بخش خصوصی ایجاد شده است.

وی با اشاره به توانمندیهای استان اظهار کرد: آذربایجان غربی دارای ظرفیت های زیادی در زمینه گردشگری است و اگر در گذشته بخشی از بودجه های استان به آن اختصاص داده می شد الان شاهد رونق بیش از پیش گردشگری بودیم.

جباری هم چنین گفت: اگر گردشگری توسعه یابد همه بخشهای اقتصادی و خدماتی جامعه را رونق داده و تحرک خواهد بخشید.

مدیر کل  میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان توضیح داد :خوشبختانه صدا وسیما از سال 95 بشکل چشمگیری با این اداره کل همکاری داشته و پوشش مطلوب همایش بین المللی راه ابریشم  و پوشش کاوشهای باستان شناسی که با حضور کارشناسان خارجی همراه بود از مصادیق بارز این همکاری بود.

جباری با اشاره به ویژه برنامه نوروزگاه افزود:امسال با توجه به فرهنگ و آیین هر شهرستان ویژه برنامه فرهنگی و مفرح برای مردم اجرا کردیم که با استقبال خوبی روبرو شدو سعی داریم بر اساس درخواستهای مردمی ؛ برگزاری رویدادهای فرهنگی و گردشگری در طول سال استمرار یابد.

مدیر کل  میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان ضمن اشاره به نیاز اداره کل  به اطلاع رسانی رسانه ای اضافه کرد:ما در راستای حفاظت از آثار تاریخی و بمنظور معرفی جاذبه های گردشگری و صنایع دستی و هنرمندان این صنعت نیاز به همکاری دوستان داریم و درخواست می کنیم با توجه به تخصص رسانه ای خود در این زمینه ما را یاری کنند.

جباری در انتها گفت : از تک تک عزیزانی که در این ایام با تهیه و اجرای برنامه های متنوع رادیویی و تلویزیونی نسبت به معرفی استان متحمل زحمات زیادی شدند تشکر کرده و از تاثیر گذاری مدیر کل صدا و سیمای استان در نوروز 96 کمال تقدیر را داریم.

گفتنی است در این مراسم یک قطعه تمبر معرفی جاذبه های گردشگری و صنایع دستی استان  آذربایجان غربی به رسم یادبود از طرف جباری به مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی اهدا شده و از 15 نفر از دست اندرکاران برنامه های رادیویی و تلویزیونی صدا و سیمای استان با اهدا لوح تقدیر تجلیل شد.
بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0