/  2
عنوان : دیدار سرپرست معاونت اجتماعی فرماندهی مرزبانی با مدیركل استان
کد خبر : ۲۸۹۲
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ 
ساعت : ۱۲:۸:۳۷
عنوان گروه خبري : اخبار سازمان . گردشگری .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

سرپرست معاونت اجتماعی فرماندهی مرزبانی با مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی دیدار کرد 

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی، سرپرست معاون اجتماعی فرماندهی مرزبانی استان دیروز با مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار سرهنگ گلابی ضمن ابراز علاقمندی در زمینه توسعه گردشگری استان مخصوصاًدر مناطق مرزی، خواهان افزایش تعامل با این اداره کل و فعالین گردشگری استان در خصوص آشنائی عمومی با قوانین و مقررات مرزبانی و معرفی جاذبه های تاریخی و گردشگری مناطق مرزی استان شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان نیز ضمن استقبال از این رویکرد مثبت و دید وسیع سرپرست معاونت اجتماعی مرزبانی و مجموعه نیروس انتظامی در خصوص توسعه گردشگری استان، گفت: با وجود سپری شدن سالهای زیاد از جنگ تحمیلی، هنوز نوعی ذهنیت منفی در خصوص مقوله امنیت در استان آذربایجان غربی وجود دارد درحالیکه باید گفت که تمام شهرها و مناطق مختلف این استان جزء  امن ترین مناطق کشور بشمار می آیند.

جلیل جباری  افزود: با تعامل خوب و نگاه مثبتی که  فرماندهی و نیروی انتظامی استان دارد قطعاً می توانیم گردشگران زیادی را از نقاط مختلف کشور و کشورهای همجوار برای بازدید از مناطق گردشگری مرزی استان چذب کنیم و این امر به رفع ذهنیت های منفی و غیرواقعی نسبت به استان کمک بسیار خواهد کرد.

مدیرکل استان برای همکاری در دیگر زمینه ها نیز ابراز آمادگی کرد و گفت: پرسنل و خانواده های نیروی انتظامی که علاقمند به فراگیری صنایع دستی هستند می توانند بصورت ویژه در کارگاههای آموزش رشته های صنایع دستی که از طرف این اداره برگزار می شود، حضور یابند.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0