/  3
رو عنوان : در دومین روز از سفر کارشناسان طرح تولید و اشتغال سازمان به استان آذربایجان غربی صورت گرفت:
عنوان : بازدیداز روستای مارمیشو، سومین روستای هدف گردشگری
کد خبر : ۲۸۹۳
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ 
ساعت : ۱۲:۱۷:۳۲
عنوان گروه خبري : اخبار سازمان .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

کارشناسان طرح ضربتی تولید و اشتغال اعزامی از سازمان مرکزی در دومین روز از سفر خود به استان آذربایجان غربی، از روستای هدف گردشگری مارمیشو ارومیه بازدید کردند

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگر یآذربایجان غربی در اجرای طرح ضربتی تولید و اشتغال در 73 روستای منتخب سراسر کشور؛ کارشناسان اعزامی از سازمان مرکزی در دومین روز از سفر خود به استان آذربایجان غربی از روستا و منطقه نمونه گردشگری مارمیشو ارومیه بازدید بعمل آوردند.

براساس این گزارش در این بازدید که اعضای شورای اسلامی و دهیار روستا و تعدادی از افراد بومی و محلی این هیئت را همراهی می کردند مسائل و نیازهای و درخواستهای مرتبط با اشتغال زائی در منطقه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

برهمین اساس با توجه به وجود دریاچه آب شیرین و طبیعت کم نظیر در منطقه و حضور انبوه گردشگران طبیعت گرد در ایام مختلف سال بویژه فصل تابستان در این منطقه و بمنظور ایجاد امکانات لازم، فهرستی از نیازها و درخواست های مردم منطقه توسط کارشناسان طرح ضربتی تولید و اشتغال احصاء شد.

ترمیم و اصلاح راه دسترسی منطقه، ایجادامکانات رفاهی همانند احداث پارکینگ، کمپینگ استراحت موقت، ایجاد سرویس های بهداشتی و نصب سطل زباله در اماکن پر رفت و آمد گردشگران و همچنین ایجاد حفاظ مناسب در اطراف دریاچه جهت ایمنی بیشتر برای مسافرین و گردشگران و همکاری فرماندهی مرزبانی منطقه در جهت تردد آسان گردشگران از جمله موارد مطرح شده بود.

گفتنی است که منطقه نمونه گردشگری دریاچه مارمیشو و روستای بانی در فاصله حدود 47 کیلومتری از غرب شهر ارومیه مرکز استان آذربایجان غربی واقع شده است.

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0