رو عنوان : در نامه‌ای ازسوی معاون رئیس‌جمهوری صورت گرفت :
عنوان : ابلاغ روستاهای منتخب طرح ارزیابی تولید و اشتغال به استاندار آذربایجان غربی
کد خبر : ۲۹۶۰
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ 
ساعت : ۱۱:۲۷:۲۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری کشور ؛ روز 24 خرداد 96، در نامه‌ای به استاندار آذربایجان‌غربی، اسامی روستاهای منتخب طرح ارزیابی تولید و اشتغال در این استان را به ایشان ابلاغ کرد.

به‌گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی به نقل از خبرنگار میراث‌آریا، در نامه زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خطاب به قربانعلی سعادت استاندار آذربایجان‌غربی آمده است:

«با عنایت به نام‌گذاری سال 1396 به‌عنوان ” اقتصاد مقاومتی: تولید و اشتغال“ از طرف مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) و عزم دولت تدبیر و امید در جهت اشتغال و رفع محرومیت از روستاهای کشور و با توجه به اهداف سند چشم‌انداز 1404 و برنامه ششم توسعه، این سازمان طرحی را تحت‌عنوان ”طرح ارزیابی ظرفیت و تولید اشتغال“ در روستاهای مستعد با هدف رونق کسب‌وکار محلی و ایجاد اشتغال پایدار در روستاهای هدف‌گردشگری در دستورکار قرار داده است. در همین راستا کارشناسان ستادی و استانی این سازمان در قالب 13 گروه از سه حوزه میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به بازدید و ارزیابی میدانی از 76 روستای کشور از تاریخ 26 لغایت 31 فروردین‌ماه سال 1396 اقدام نموده‌اند که روستاهای منتخب 1. مارمیشو، بانی، دوبره، بالولان، 2. باغچه‌جوق و 3. بسطام مربوط به آن استان می‌باشند.

اقدامات اجرایی براساس ظرفیت مشترک دستگاه‌های مرتبط شامل وزارت کشور، سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، بنیاد مسکن و... صورت خواهد گرفت. ازاین‌رو ضرورت هماهنگی از طرف جنابعالی بین دستگاه‌های مرتبط به‌منظور تسریع در اجرای طرح موردانتظار است.

بدین‌منظور جداول تهیه‌شده که شامل اقدامات اجرایی و زمان‌بندی طرح می‌باشد جهت آگاهی و ابلاغ به شورای برنامه‌ریزی استان (به‌پیوست) تقدیم می‌گردد.»

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0