/  2
عنوان : معرفی استان آذربایجان غربی در برنامه بوم گرد
کد خبر : ۲۹۹۸
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ 
ساعت : ۱۱:۳۵:۱۰
عنوان گروه خبري : اخبار سازمان .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مسئول روابط عمومی استان آذربایجان غربی از معرفی آثار تاریخی و طبیعی استان در برنامه تلویزیونی بوم گرد خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی ؛ کیوان نوروزی با اعلام این خبر گفت : این برنامه پر بیننده که از شبکه 4 رسانه ملی پخش خواهد شد سعی در معرفی آثار ارزشمند تاریخی و طبیعی استان آذربایجان غربی دارد .

وی تصریح کرد : اگرچه استان آذربایجان غربی دارای آثار بسیار زیاد تاریخی و طبیعی برای معرفی می باشد اما بهره مندی از رسانه ملی یکی از توصیه های مدیریت این اداره کل می باشد که همکاری با شبکه 4 نمونه آن است .

نوروزی اشاره کرد : خوشبختانه در فرصت اندکی که دراختیار تهیه کنندگان این برنامه بود توانستند بنای سه گنبد ،‌مسجد جامع و بازار تاریخی و تفرجگاه بند ارومیه را بطور کامل تصویربرداری کرده و با معرفی یکی از کارشناسان آثار تاریخی استان اطلاعات کاملی را در خصوص تاریخی و پیشینه این آثار در اختیار بینندگان برنامه خواهیم گذاشت .

مسئول روابط عمومی استان افزود : در اصلی ترین بخش این برنامه مدیرکل و کارشناسان استان بطور جداگانه به معرفی اقدامات انجام یافته در حوزه های مختلف میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی پرداخته و اطلاعات جامعی در زمینه فرهنگ و آداب و رسوم استان بشکل مصاحبه گزارش کردند .

گفتنی است برنامه بوم گرد یکشنبه شب ها راس ساعت 22 از شبکه 4 صدا و سیما پخش می شود .بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0