رو عنوان : پیام تبریک :
عنوان : روز خبر نگار گرامی باد
کد خبر : ۳۰۴۶
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ 
ساعت : ۱۲:۱۴:۴
عنوان گروه خبري : اخبار سازمان .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

روز خبرنگارگرامی باد


همه  ساله و درهفدهم مرداد بیاد شهید محمود صارمی خبرنگار گرانقدرخبرگزاری جمهوری اسلامی روزی را به نام خبرنگار گرامی میداریم.

روزی که بهانه ای است برای ارج نهادن به خدمات خبرنگاران  اما باید بر این موضوع اذعان داشت که حرفه خبرنگاری محدودیتی نداشته و قائم به روز و زمان خاصی نیست  که بتوان در آن بازه از آن سخن راند.

کشورمان به پشتوانه اطلاع رسانی مطبوعات داخلی و رسانه های جمعی در طول بیش از سه دهه از پیروزی انقلاب اسلامی توانسته حقانیت خود را در مجامع بین المللی ثابت کرده و با بهره مندی  از توان خبرنگاران متعهد و دلسوز ادعاهای دروغین  دشمنان خود  را به جهانیان  معرفی نماید .

 استان آذربایجان غربی یکی از مستعد ترین استانهای ایران اسلامی است که تاکنون  توانسته با اتکاء به همدلی همه نیروهای خود من جمله فعالین عرصه خبر راه را برای تمامی سرمایه گذاران هموار نماید.

در طول دولت یازدهم بارقه های امید در صنعت گردشگری کشور درخشید و اگر همراهی خبرنگاران  و فعالین این عرصه نبود ، قطعاً استان آذربایجان غربی نیز از این خوان گسترده بی بهره می ماند  .

خبرنگاران استان آذربایجان غربی ما رایاری کردند تا در حوزه های مختلف میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری آن چنان که شایسته این استان است فعالیتهای خود را گسترده کرده و بتوانیم در بین 31 استان  کشور داشته های فرهنگی و تاریخی خود را حفظ ، احیاء و معرفی نمائیم .

 فلذا از این مجال بهره برده و از کلیه فعالین عرصه خبر ، خبرنگاران ، مدیران مسئول و همه  اهالی قلم و مطبوعات استان که ما را در نیل به اهداف عالیه خود همراهی کرده  و موجب شدند تا بتوانیم با فراغی باز تر سرمایه گذاران صنعت گردشگری را برای سرمایه گذاری در این استان بپذیریم صمیمانه تشکر و قدردانی کرده و مجدداً فرارسیدن هفدهم مرداد روز خبرنگار را خدمت آن دسته از عزیزانی که قلم بدست گرفته و سعی در توسعه و آبادانی کشور دارند تبریک عرض  می نمائیم .

امیدواریم بتوانیم با اطلاع رسانی بموقع و شفاف فعالیتهای دولت تدبیر و امید ؛ هرگونه یاس و    نا امیدی را از جامعه بزدائیم .

 

 


 

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0