/  7
عنوان : برگزاری اولین تور آموزشی ویژه راهنمایان گردشگری استان آذربایجان غربی
کد خبر : ۳۰۴۷
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ 
ساعت : ۱۰:۵:۱۳
عنوان گروه خبري : اخبار سازمان . گردشگری .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

اولین تور آموزشی ویژه راهنمایان گردشگری استان آذربایجان غربی برگزار شد .

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی ؛ بعدازظهر دیروز با حضور تعدادی از راهنمایان گردشگری استان آذربایجان غربی اولین تورآموزشی ویژه راهنمایان گردشگری استان آذربایجان غربی در محل کلیسای تاریخی شرق آشور ارومیه برگزار شد .

براساس این گزارش در این برنامه که به همت انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان برگزار شد ، معاون گردشگری استان و جمعی از علاقه مندان آثار تاریخی نیز در کنار راهنمایان گردشگری حضور داشتند .

برهمین اساس در ابتدای این مراسم معاون گردشگری استان با قدردانی از زحمات انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان گفت : استان آذربایجان غربی یکی از استانهای غنی در زمینه آثار تاریخی و فرهنگی است و این موضوع یکی از قابلیتهای مهم این استان محسوب می شود .

حسین امامی تصریح کرد : امروزه معرفی توانمندیهای تاریخی و گردشگری هر منطقه موجب افزایش گردشگری در آن منطقه شده و این وظیفه خطیر برعهده افراد متخصص و کارآزموده ای چون شماست .

او خطالب به حاضرین در تور افزود : ما برای توسعه صنعت گردشگری استان در بخشهای مختلف نیاز به افراد متعهد و تحصیلکرده ای داریم  تا با اتکاء به علم روز پیشبرد این صنعت و رونق اقتصادی آذربایجان غربی نقش ایفا کنند .

معاون گردشگری استان در انتها اضافه کرد : اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان نیز آماده هرگونه همکاری برای افزایش آگاهی و علم راهنمایان گردشگری در خصوص توانمندیهای گردشگری استان بوده و امیدواریم این اقدامات تداوم یابد .

گفتنی است در این تور که با هدف آشناسازی بیشتر اعضای انجمن راهنمایان گردشگری با آثار تاریخی استان ترتیب یافته بود با اهداء لوح تقدیر از تعدادی از اعضای این انجمن قدرانی شد .بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0