رو عنوان : مدیرکل استان معرفی کرد :
عنوان : شروع عملیات اجرایی پروژه گردشگری ستاره سیلوانا
کد خبر : ۳۰۵۲
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ 
ساعت : ۱۴:۵۱:۱۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی از شروع عملیات اجرایی پروژه گردشگری ستاره سیلوانا ارومیه خبر داد.   به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی ؛ جلیل جباری با اعلام این مطلب گفت : این پروژه یکی از پروژه های ارومیه و استان آذربایجان غربی در زمینه گردشگری محسوب می شود .

او تصریح کرد : این پروژه درقالب 5 سایت با کاربری های متفاوت مرتبط با حوزه گردشگری تعریف شده و با هدف توسعه صنعت گردشگری در ارومیه درحال اجرا می باشد .

جباری با اشاره به  نوع کاربری این پروژه توضیح داد : سایت اول این پروژه با کاربری گردشگری تعریف شده و شامل هتل 4 ستاره زمین تنیس ،‌سوئیت ها ی اقامتی ، رستوران فضای تجاری آمفی تئاتر و کافی شاپ بوده و در سایت 2  فضاهای اقامتی بهمراه فضاهای تفریحی پیش بینی شده است .

جباری افزود : در سایت 3  این پروژه اماکن ورزشی و تفریحی شامل میدان اسب دوانی ، زمین مینی گلف ، زمین ماشین سواری کودکان ، درسایت 4  کارتینگ ، زمین والیبال ساحلی و مجموعه ورزشی و در سایت 5 نیز میدان موتورکراس ، موتور های چهار چرخ و دوچرخه سواری در نظر گرفته شده است .

جباری توضیح داد : میزان سرمایه گذاری پیش بینی شده این طرح گردشگری 300 میلیارد ریال بوده و علاوه بر این اینکه تعداد زیادی در زمان اجرای طرح شاغل خواهند بود در زمان بهره برداری نیز برای 150 نفر فرصت شغلی ایجاد خواهد نمود .

گفتنی است این پروژه در منطقه سیلوانا ارومیه توسط سرمایه گذار بخش خصوصی در حال احداث می باشد .


بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0