/  5
عنوان : تشكیل جلسه كمیته فنی معاونت برنامه ریزی و سرمایه گذاری
کد خبر : ۳۰۹۴
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ 
ساعت : ۱۳:۴۷:۳۵
عنوان گروه خبري : اخبار سازمان . سرمایه گذاری .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

دومین جلسه کمیته فنی معاونت  برنامه ریزی و سرمایه گذاری اداره کل برگزار شد . 

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ،‌ صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی ؛ چهارمین جلسه کمیته فنی معاونت برنامه ریزی و سرمایه گذاری این اداره کل با حضور کارشناسان مربوطه و تعدادی از فعالین بخش خصوصی ، در محل سالن جلسات اداره کل برگزار گردید .

براساس این گزارش در ابتدای این جلسه ، جلیل رستم پور معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری اداره کل به ارائه آماری از درخواستهای واصله برای سرمایه گذاری در مناطق مختلف استان پرداخت و گفت : از ابتدای سالجاری تاکنون تعداد بیش از 60 پرونده متقاضی سرمایه گذاری در حوزه گردشگری به این معاونت واصل و بررسی شده است .

او با اشاره به تعدادی از این پروژه ها گفت : استقبال بخش خصوصی از سرمایه گذاری در صنعت گردشگری استان مطلوب بوده و امید است با همکاری دستگاههای اجرایی در بحث استعلامات و مساعدتها ی لازم ، شاهد رونق گردشگری و به تبع آن اشتغال زایی در سطح استان باشیم .

جلیل رستم پور سرپرست معاونت برنامه ریزی و سرمایه گذاری اولویت اول سرمایه گذاری را ، افزایش مراکز اقامتی و مراکز تفریحی گردشگری استان قلمداد نمود و تصریح کرد : علی رغم اینکه هرکدام از مناطق 58گانه نمونه گردشگری استان ، دارای ظرفیت های ویژه ای برای سرمایه گذاری هستند روستاهای استان نیز شاخص های پتانسیل های بالایی برای این مهم دارا هستند و ما برای تسهیل فرآیند سرمایه گذاری ، در پی این هستیم تا با مکاتبه و رایزنی با ارگانهای مسئول ، ‌روند استعلامات و سایر امورات اداری را کوتاه تر و ساده ترنمائیم .

گفتنی است که پس از بحث و بررسیهای کارشناسی و موردی تعداد دوازده پرونده متقاضیان سرمایه گذاری در تاسیسات و مناطق مختلف گردشگری استان بررسی گردید .بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0